آخرین اخبار 2018-07-09T15:49:39+00:00

برای مشاهده برنامه کلاس­ها و آزمون­های آزمایشی به قسمت کلاس­ها و آزمون­ها مراجعه کنید. به زودی برنامه کلاس های نرم افزار نیز اعلام خواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سؤال درباره کلاسها و آزمونها می توانید سؤالات خود را به آدرس زیر ارسال نمایید تا به آن پاسخ دهم.

Omid_babaie_ce@yahoo.com

دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی که دو سال گذشته با تیم علمی امید بابایی و مرتضی صفری فرد با عنوان بینش – نگاره فعالیت می کرد طبق هماهنگی های به عمل آمده از امسال بطور کامل به مؤسسه بینش منتقل شده است. بنابراین فعالیتهای سابق دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی از جمله کلاسها و آزمونهای آزمایشی انحصاراً در مؤسسه بینش خواهد بود و دیگر دپارتمان در مؤسسه نگاره هیچگونه فعالیتی نخواهد داشت.

چاپ پنجم کتاب مرجع کامل انتقال حرارت توسط مرکز نشر جهش منتشر شد.

برنامه کلاسها و آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد و دکتری سال 97 را می توانید در قسمت مربوط به کلاسها مشاهده بفرمایید. برنامه کلاسهای نرم افزار نیز بزودی اعلام خواهد شد.

با آغاز به کار مجدد موسسه آموزش عالی آزاد جهش و تشکیل دپارتمان مهندسی شیمی آن ، در کنار تألیف کتاب جهت تدریس دروس مربوط به آزمون های کارشناسی ارشد ، دکتری و همچنین کلاس های نرم افزار (در تمام نقاط ایران) با این موسسه شروع به همکاری نموده ام.

بعد از اینکه طی 3 سال گذشته تمام مؤسسات آموزشی پیشنهاداتی مبنی بر همکاری در زمینه تدریس، طراحی آزمون و تألیف داشتند و هیچ کدام از آنها منجر به همکاری نشد ( عدم پذیرش همکاری به این علت بود که با توجه به سابقه مؤسسه، سیاست و فضای حاکم بر آموزشگاه،  نگرش آن­ها به کار آموزشی و … فاصله زیادی تا استانداردهای مورد نظر من در زمینه آموزش وجود داشت. در بعضی موارد نیز نپذیرفتن شرایط مؤسسات توسط من و یا بالعکس باعث عدم این همکاری شد) سرانجام به دعوت مؤسسه بینش وجناب آقای صفری فرد این همکاری برای سال 95 برقرار شده است. بنابراین تدریس و طراحی سؤالات آزمونهای آزمایشی در دروس انتقال جرم و عملیات، کاربرد ریاضیات، طراحی راکتور و کنترل فرایند در مؤسسه بینش توسط من ارائه می شود (همچنین تدریس و طراحی سؤالات آزمونهای آزمایشی در دروس انتقال حرارت، ترمودینامیک و مکانیک سیالات توسط آقای صفری فرد ارائه خواهد شد). لازم به ذکر است که روند تدریس دروس فوق (یعنی دروس انتقال جرم و عملیات، کاربرد ریاضیات، طراحی راکتور و کنترل فرایند) به همان سبک ویژه ی خودم خواهد بود. به عنوان مثال برای تدریس درس انتقال جرم و عملیات واحد، 120 ساعت زمان در نظر گرفته شده است که تمامِ این 120 ساعت را شخصاً تدریس خواهم نمود. برای طراحی آزمونها نیز برنامه ویژه ای خواهم داشت. از آنجایی که در سالهای گذشته حتی 1 مرحله آزمون استاندارد که بتوان نام آزمون آزمایشی را روی آن گذاشت توسط هیچ مؤسسه ای برگزار نشده است تصمیم دارم سؤالات کاملاً فکر شده و استانداردی را طراحی کنم. بدین ترتیب این نوید را به داوطلبان محترم می دهم که متفاوت ترین آزمونهای آزمایشی در رشته مهندسی شیمی را میتوانند در این مؤسسه در سال 95 تجربه نمایند.